En
تاریخ : دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
کد 6440

فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:

نقش‌ مهم قهرمانان ورزشی در افزایش مشارکت مردم در انتخابات

فرماندار شهرستان اسلامشهر با اشاره به اهمیت مشارکت گسترده مردم در انتخابات 28 خردادماه گفت: نخبگان و قهرمانان ورزشی نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در انتخابات آتی دارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جمع تعدادی از قهرمانان و نخبگان ورزشی شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ایران اسلامی در مقطعی حساس و با اهمیت قرار دارد و دشمنان انقلاب از طریق رسانه های معاند به دنبال کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات هستند.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای تصریح کرد: قهرمانان ورزشی به دلیل محبوبیت و جایگاه اجتماعی خاصی که از آن برخوردار هستند می توانند در برگزاری پرشور انتخابات اثرگذار باشند.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اقدامات ارزشمند قهرمانان ورزشی شهرستان در تهیه کمک  بسته های معیشتی و حمایت از خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا در یک سال گذشته گفت: بی تردید جامعه ورزشی شهرستان که در رویدادهای مهم اجتماعی، سیاسی و... حضوری سازنده در عرصه دارند، در انتخابات مهم و سرنوشت ساز 28 خرداد نیز همگام با سایر اقشار جامعه فارغ از جناح بندیها و گرایشات سیاسی در راستای حفظ اقتدار نظام اسلامی مشارکتی فعال و بانشاط در انتخابات خواهند داشت .
گفتنی است در این نشست سجاد سالاروند سومین کوهنورد معلول فوق حرفه ای دنیا، شاهین موسوی بوکسور ملی پوش دارنده سهمیه المپیک توکیو، جابر اسدزاده قهرمان پاورلیفتینگ و پرس سینه قدرتی آسیا و جهان، بهنام مهدیزاده قهرمان سنگین وزن کشتی فرنگی آسیا، شاهین زبرجد قهرمان بادی کلاسیک کشور، محمد جواد محمودیان قهرمان پاورلیفتینگ کشور، امیرحسین آذری عضو تیم ملی بسکتبال، سید مهرداد زمانی عضو تیم ملی جودو بزرگسالان کشورمان، قدیر آرمیان مشاور ورزشی فرماندار شهرستان و پیام نظر رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر نیز حضور داشتند.

 
 
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 21