En
تاریخ : سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
کد 6446

فرماندار اسلامشهر خبر داد:

آغاز رسمی فعالیت انجمن حمایت از زندانیان در شهرستان/ اعلام شماره حساب انجمن حمایت از زندانیان جهت جمع آوری کمکهای مردمی 

فرماندار اسلامشهر از آغاز فعالیت رسمی انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اسلامشهر با دریافت مجوزهای قانونی از فروردین ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: اعضای اصلی این انجمن شامل دادستان اسلامشهر بعنوان رییس هیات مدیره، فرماندار شهرستان، رییس دادگستری، فرمانده انتظامی، امام جمعه موقت شهرستان، رئیس زندان تهران بزرگ و چهار نفر از معتمدین و یا خیرین شهرستان است.
وی با بیان اینکه نخستین برنامه گلریزان این انجمن با همراهی خیرین برگزار و با جمع آوری ۶ میلیارد ریال به پرداخت بدهی‌های تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان منجر شد افزود: دفتر این انجمن نیز با کمک شهرداری اسلامشهر در خیابان شهید صیاد شیرازی آغاز به کار کرده است. 
 فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: جهت ساماندهی و خدمت رسانی به خانواده‌های زندانیان سامانه حمایت راه اندازی شده و خانواده ها میبایست جهت ثبت اطلاعات به این سامانه https://samanehemayat.com مراجعه کنند تا انجمن بتواند  هرچه سریعتر خدمات خود را ارائه کند. 
وی ادامه داد: این خدمات شامل پرداخت بدهی‌های مالی غیرعمد،  حمایت های درمانی، تحصیلی فرزندان، ارائه مشاوره به خانواده‌ ها، توزیع بسته های معیشتی و سایر خدمات مختلف است. 
مرسلپور افزود: همچنین خانواده زندانیان شهرستان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر این انجمن با شماره 56698085 تماس بگیرند.
وی در پایان گفت: مردم‌مومن و خداجوی اسلامشهر و خیرین شهرستان می توانند از طریق شماره حساب 0114446254007 به نام انجمن حمایت از زندانیان اسلامشهر، کمکهای نقدی خود را واریز کنند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 28