En
تاریخ : يکشنبه 2 خرداد 1400
کد 6475

جلسه کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات 1400 در بخش چهاردانگه

جلسه کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات 1400 بخش چهاردانگه به ریاست بخشدار چهاردانگه برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات بخش چهاردانگه  جلسه کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات بخش چهاردانگه  با ریاست مصطفی حیدری بخشدار چهاردانگه و با حضور سید صالح ضیایی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری اسلامشهر واعضای کمیته پشتیبانی در محل بخشداری برگزار گردید.
در این جلسه مصطفی حیدری بخشدار گفت : فرایند و اجرای امور انتخابات بر اساس زمان بندی مشخص بوده   و لازم است کارهادر بازه زمانی تعیین شده انجام گردد. در این خصوص  اعضای کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل موجود استفاده نموده و اقدامات لازم به منظور پیشبردو تسهیل امور معمول نمایند .
 در ادامه جلسه   سید صالح ضیایی معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری اسلامشهر  با اشاره به اینکه چهار انتخابات همزمان در سال 1400 برگزار خواهد شد گفت : اجرای فرایند های انتخابات بر اساس برنامه ریزی در چهار چوب قانونی معین بسیار مهم است و اعضای کمیته پشتیبانی نقش مهمی در راستای برگزاری انتخاباتی پر شور و سالم در شهرستان اسلامشهر و بخش چهاردانگه  دارند .
ایشان  همچنین با تشریح ماده 71 قانون انتخابات مبنی بر  همکاری و مشارکت  همه ادارات و دستگا ه ها برای برگزاری انتخابات ، گفت : اعضای کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات باید  برای تامین ملزومات ، تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز با توجه به اختیارات قانونی ،همکاری لازم را با ستاد انتخابات بعمل آورده ودر راستای بهبود فرایند انتخابات درسطح بخش مساعدت نمایند.
در پایان مقرر شد پس از اعلام ملزومات و تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات توسط ستاد انتخابات ،اعضای کمیته با توجه زمان باقیمانده تا برگزاری انتخابات اقدامات لازم را انجام دهند .
  
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 خرداد 1400
  • توسط بخشداری چهار دانگه شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 131