En
تاریخ : شنبه 8 خرداد 1400
کد 6486

جلسه هم اندیشی موسسات قرآنی شهرستان اسلامشهر برگزار شد

جلسه هم اندیشی موسسات قرآنی شهرستان اسلامشهر با حضور کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر مسئولان موسسات قرآن و عترت روز شنبه 8 خرداد ماه در محل این اداره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، این جلسه که با هدف اجرای برنامه های قرآنی با کیفبت هر چه بهتر و مطلوب تر در سطح شهرستان برگزار گردید کشاورزیان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت: شهرستان اسلامشهر در حوزه قرآنی از ظرفیت بسیار خوب و بالایی برخوردار است و مردم این شهر به فعالیت های دینی ،مذهبی و قرآنی اهمیت می دهند و اعتقادی قوی و محکم دارند.
وی ادامه داد: موسسات قرآنی نیز نقش بسزایی در فرهنگ سازی قرآن در جامعه دارند و ما باید با همکاری و هماهنگی موسسات ، مراکز و فعالین قرآنی در جهت ارتقای سطح قرآنی شهرستان تلاش نمائیم و مسائل و مشکلات موجود را با عمل به قرآن و رهنمودهایش مرتفع سازیم.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر افزود: قرآن در زندگی روزمره و روح و روان انسان بخصوص مردم اسلامشهر تأثیر بسزایی دارد و می بایست برنامه ریزی خوبی را در این زمینه انجام دهیم تا بتوانیم استعداد ها و ظرفیت های قرآنی شهرستان را شناسایی نماییم. 
کشاورزیان ابراز امیدواری کرد موسسات قرآن و عترت بتوانند با برنامه ریزی بهینه در تشویق و جذب اقشار مختلف به خصوص قشر جوان اهتمام لازم را به عمل آورند و در شکوفا کردن این استعدادها در راستای ترویج فرهنگ قرآنی سهیم باشند .  
گفتنی است: در این جلسه هر یک از اعضاء پیشنهادات و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند و مقرر شد در جلسه آتی شورای فرهنگ عمومی و شورای توسعه قرآنی، فعالیت های قرآنی برای اعضای جلسه تبیین گردد.
 
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 8 خرداد 1400
  • توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 6