En
تاریخ : پنجشنبه 13 خرداد 1400
کد 6510

تاکید فرماندار اسلامشهر بر ضرورت آموزش مجریان برگزاری انتخابات / مرسلپور: در تمامی شعب اخذ رای آرای مردم دوبار شمارش خواهد شد

فرماندار اسلامشهر و رئیس هیات اجرایی شهرستان بر ضرورت آموزش عوامل اجرایی شعب اخذ رای و مجریان برگزاری انتخابات تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در جلسه هیات اجرایی انتخابات 1400 ضمن قدردانی از تلاش اعضای این هیات جهت برگزاری مطلوب و باشکوه انتخابات 28 خرداد اظهار داشت: در ایام باقی مانده تا روز رای گیری آموزش نمایندگان فرماندار و سایر اعضای شعبه از طریق فضای مجازی و به صورت حضوری در جمع های محدود انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه مشارکت گسترده مردم در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا درخصوص نحوه برگزاری انتخابات و اجرا در کلیه شعب اخذ رای مورد توجه جدی قرار خواهد داشت تا مردم با اطمینان خاطر در پای صندوق های رای حضور یابند.
فرماندار اسلامشهر خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت مراقبت از تک تک آرای مردم به عنوان حق الناس تاکید شده پس از اتمام روند رای گیری، در تمامی شعب اخذ رای آرای مردم دوبار شمارش شود تا خدای نکرده به علت خستگی و فشار کار خطایی در شمارش و تنظیم صورتجلسه مربوطه رخ ندهد. 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 37