En
تاریخ : سه شنبه 18 خرداد 1400
کد 6525

فرماندار اسلامشهر:

حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای در گرو مشارکت پرشور جوانان است

فرماندار اسلامشهر گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای در روز 28 خردادماه در گرو مشارکت پرشور جوانان در عرصه انتخابات است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در سخنانی در جمع اعضای مجمع مشورتی جوانان شهرستان با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ایران اسلامی سه سال جنگ اقتصادی را با مقاومت و ایستادگی مردم سپری کرد و امروز فشار حداکثری دشمنان با شکست روبرو شده است.
وی با بیان اینکه طبق اعلام بانک مرکزی متوسط درآمد ارزی کشور در بیست سال گذشته سالانه 45 میلیارد دلار بوده گفت: تحریم های ظالمانه اخیر باعث شد تا در دو سال گذشته متوسط درآمد ارزی کشور به 7 میلیارد دلار تقلیل یابد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات مهم و سرنوشت ساز پیش رو افزود: هدف دشمنان ما از تحریم های فلج کننده و فشارهای اقتصادی ناامید کردن مردم از آینده کشور است.
مرسلپور به تلاش های شبانه روزی بنگاههای خبری ضد انقلاب برای دلسرد کردن مردم از حضور در پای صندوق های رای اشاره کرد و ادامه داد: جوانان به عنوان قشر فعال، پرتحرک و بانشاط جامعه می توانند با تشویق و ترغیب کردن مردم به مشارکت در انتخابات نقش مهمی در این زمینه ایفا کنند.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 18 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 57