En
تاریخ : شنبه 5 تير 1400
کد 6566

قدردانی فرماندار اسلامشهر از کارکنان فرمانداری و بخشداری های شهرستان

فرماندار اسلامشهر صبح امروز از تلاش و خدمات کارکنان فرمانداری و بخشداری های مرکزی، چهاردانگه و احمدآباد مستوفی در روند برگزاری انتخابات 1400 قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان اینکه برگزاری انتخابات یکی از وظایف مهم وزارت کشور و زیر مجموعه های این وزارتخانه است اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی بر مبنای مردم سالاری دینی تشکیل شده که تبلور آن در انتخابات عینیت می یابد.
وی تصریح کرد: علیرغم مشکلاتی که تحریم های اقتصادی و شیوع ویروس کرونا ایجاد کرده، بمباران تبلیغاتی رسانه های ضدانقلاب برای ناامید کردن مردم از آینده کشور و عدم حضور در پای صندوق های رای و اختلافات سیاسی و جناحی در داخل، مردم با حضورشان در انتخابات خوش درخشیدند.
فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه برگزاری جلسات هماهنگی مربوط به انتخابات در شهرستان از آبان ماه سال گذشته در فرمانداری آغاز شد، افزود: تلاش کردیم تا انتخاباتی سالم و باشکوه در شهرستان برگزار شود.
وی همچنین با اشاره به اعتراضاتی که درخصوص نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ارائه شده گفت: هیات های اجرایی و نظارت با دقت نظر کامل بر مبنای قانون و آئین نامه های مربوطه به تمامی اعتراضات رسیدگی خواهند کرد. 
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 100