En
تاریخ : شنبه 26 تير 1400
کد 6606

فرماندار اسلامشهر:

کار در حوزه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ارزشمند و مقدس است

فرماندار اسلامشهر با اشاره به بمباران تبلیغاتی که علیه ارزش های اسلامی در فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای صورت می گیرد، گفت: کار در حوزه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ارزشمند و مقدس است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جمع فعالان حوزه حجاب و عفاف شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: حجاب و عفاف بارها در آیات قرآن کریم و احادیث مورد تاکید و سفارش قرار گرفته و شما به عنوان سفیران انتقال این مفاهیم و ارزش های دینی در جامعه فعالیت می کنید.
وی با بیان اینکه تلاش در این حوزه عظمت و جایگاه والایی دارد افزود: دشمنان اسلام سرمایه گذاری هنگفتی در زمینه سست کردن بنیان خانواده ها و کم رنگ کردن ارزش های اخلاقی و انسانی در جامعه کرده اند و امروز کار در زمینه ترویج حجاب و عفاف با سختی های خاصی مواجه بوده و به دقت نظر ویژه ای نیاز دارد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به اهمیت اقدامات پیشگیرانه در حوزه حجاب و عفاف بین جوانان و اقشار مختلف جامعه ادامه داد: پیشگیری از ابتلاء یک فرد به کج روی های اجتماعی به مراتب آسان تر از کمک به فردی است که درگیر آسیب های مختلف اجتماعی شده است.
گفتنی است در ادامه این مراسم فرماندار اسلامشهر و سرهنگ ایلکا فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) از تعدادی از بانوان فعال درحوزه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف تجلیل کردند.


 
  • نوشته شده
  • در شنبه 26 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 24