En
تاریخ : دوشنبه 28 تير 1400
کد 6610

فرماندار اسلامشهر:

کلیه مسیرهای خروجی استانهای تهران و البرز مسدود است/ ضرورت پرهیز از دورهمی های خانوادگی در تعطیلات شش روزه/ امکان سفر از عصر امروز با مجوز تردد های صادر شده وجود ندارد

فرماندار اسلامشهر گفت: شهروندان اسلامشهر مطلع باشند با توجه به تعطیلی اعلام شده در استانهای تهران و البرز تا روز یکشنبه سوم مردادماه، کلیه مسیرهای خروجی از این دو استان مسدود است و در صورت هرگونه تخلف فرد خاطی مشمول جریمه خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور با بیان مطلب فوق اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی ابتلاء به ویروس کرونا و تعداد بیماران بستری شده در مراکز بیمارستانی شهرستان، از مردم عزیز اسلامشهر درخواست داریم تا از هرگونه دورهمی خانوادگی اجتناب کنند چرا که برای بستری بیماران جدید با مشکل مواجه خواهیم بود.
وی با بیان اینکه صدور مجوز تردد بین استانی توسط فرمانداری از صبح امروز متوقف شده تصریح کرد: با توجه به افزایش سرایت ویروس کرونا مجوز ترددهای صادر شده بین استانی در روزهای اخیر نیز از درجه اعتبار ساقط است و امکان سفر از عصر امروز با مجوز تردد های صادر شده وجود ندارد.
🔸فرماندار اسلامشهر ادامه داد: با توجه به تعطیلی ادارات و بانکها تا روز یکشنبه مدیریت صنعت معدن و اتاق اصناف شهرستان نیز مکلف اند بسترها و شرایط لازم برای رعایت ممنوعیت فعالیت واحدهای صنفی در وضعیت قرمز را فراهم کنند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 28 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 33