En
تاریخ : سه شنبه 9 شهريور 1400
کد 6669

دیدار فرماندار و امام جمعه اسلامشهر با رئیس جدید دادگستری شهرستان

فرماندار شهرستان و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر با رئیس جدید دادگستری شهرستان دیدار و برای وی آرزوی موفقیت کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این دیدار که معاونین فرماندار و بخشداران شهرستان نیز حضور داشتند، مسعود مرسلپور در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش ها و خدمات رضا کمیلی مقدم رئیس پیشین دادگستری اسلامشهر اظهار داشت: کلیه دستگاههای اداری و اجرایی همکاری و تعامل لازم را با مجموعه قضائی شهرستان خواهند داشت.
وی با اشاره به پایین بودن وقوع بسیاری از جرائم به نسبت جمعیت شهرستان و همجواری با کلان شهر تهران تصریح کرد: وجود مردم متدین و باتقوا و همچنین تلاش و همپوشانی مجموعه های اداری جهت رفع مسائل و مشکلات مردم در سایه هدایت های حجت الاسلام نوروزی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسلامشهر در پایین بودن تعداد جرائم در این شهرستان موثر بوده است.
فرماندار اسلامشهر در ادامه با بیان اینکه مبارزه با فساد یکی از شعارهای محوری دولت سیزدهم به شمار می رود گفت: طبق اعلام دستگاههای امنیتی شهرستان در سالهای اخیر از تضییع و هدر رفت دو هزار میلیارد تومان از اموال بیت المال جلوگیری شده که این امر عزم راسخ مدیران شهرستان در زمینه مبارزه با فساد را می رساند.
همچنین در ادامه این دیدار حجت الاسلام محمدرضا عباسی رئیس جدید دادگستری اسلامشهر نیز در سخنانی با بیان اینکه با هدف خدمت به مردم و گره گشایی از کار مردم در این عرصه مدیریتی حاضر شده افزود:تلاش خواهیم کرد تا با تعامل با دستگاههای اجرایی مشکلات مردم را همچون گذشته برطرف کنیم.
وی همچنین با اشاره به آغاز به کار دولت جدید در کشور ادامه داد: مجموعه قضائی شهرستان در کنار دستگاههای دولتی به امر مبارزه با فساد کمک خواهد کرد.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 9 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 40