En
تاریخ : شنبه 6 شهريور 1400
کد 6673

برگزاری آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری اسلامشهر/ قدردانی فرماندار اسلامشهر از هفت سال مدیریت درخشان و کم نظیر رضا کمیلی مقدم 

آئین تکریم و تودیع رضا کمیلی مقدم و معارفه حجت الاسلام محمدرضا عباسی رئیس جدید دادگستری اسلامشهر با حضور مسعود ستایشی قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران در سالن همایش فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر در سخنانی در این جلسه ضمن قدردانی از هفت سال مدیریت درخشان و کم نظیر رضا کمیلی مقدم در دادگستری اسلامشهر اظهار داشت: کاهش ورودی ۸ هزار پرونده به مراجع قضایی شهرستان نتیجه وحدت و همراهی دستگاههای اجرایی و دستگاه قضایی جهت خدمت به مردم محسوب می شود.
وی خاطر نشان کرد: کاهش محسوس جرایم طی سه سال گذشته به نحوی که نسبت به شهرستان هایی که شاید مولفه های بسیاری برای کاهش جرایم داشتند، از مصادیقی است که  وحدت در عمل و توجه به خدمت به مردم را نشان می‌دهد.
فرماندار اسلامشهر با اشاره به عوامل کاهش ورودی پرونده های قضایی در اسلامشهر، تاکید کرد: ممانعت از اقامه دعوا و شکایت دستگاههای اجرایی از مراکز تولیدی، صنعتی و خدماتی، جلوگیری از تعطیلی کارگاه های تولیدی و بیکاری کارگران از جمله موضوعاتی است که در جلسات شورای تامین شهرستان مطرح و در کمیته‌های تخصصی پیگیری شده است.
رئیس شورای تامین شهرستان همچنین پرهیز از پرداختن به مسائل حاشیه ای و اصل قرار دادن خدمت به مردم، جلوگیری از هدر رفت 2 هزار میلیارد تومانی بیت المال، افزایش چشمگیری آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد، مخالفت با برخی مصوبات غیر قانونی در هیات تطبیق و توجه به عامه مردم بویژه ایثارگران را از جمله توفیقات شهرستان اسلامشهر در سالهای اخیر دانست که با تلاش و پیگیری آقای کمیلی مقدم حاصل شده است.

 

  • نوشته شده
  • در شنبه 6 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 41