En
تاریخ : شنبه 6 شهريور 1400
کد 6674

قدردانی مسعود ستایشی از کاهش پرونده‌های قضایی در شهرستان اسلامشهر 

قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران از اقدامات انجام شده در شهرستان اسلامشهر جهت کاهش پرونده‌های قضایی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود ستایشی در آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری اسلامشهر اظهار کرد: در این شهرستان با توجه به استعدادها و پتانسیل های بالقوه ای که در زمینه‌های مختلف وجود دارد، باید با همکاری و همیاری و نزدیکی قلوب همه مسئولین، گرفتاری مردم در حوزه های گوناگون از جمله آب و برق برطرف شود.
وی تصریح کرد: علیرغم روند رو به افزایش ورودی پرونده‌ها به دستگاه قضایی در سطح استان، میزان رسیدگی به پرونده‌ها در طی سال ۹۹ بیش از ۱۰۲ درصد افزایش داشته است.
ستایشی آسیب شناسی در علل افزایش پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی استان تهران را یکی از مهمترین مطالبات دادگستری این استان اعلام کرد و گفت: باید با انجام اقدامات پیشگیرانه و قاطع به سمت و سوی کاهش ورودی پرونده های قضایی در سطح شهرستان های استان حرکت کنیم که خوشبختانه در اسلامشهر این بستر فراهم شده است.
قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران بهترین آرای خروجی از پرونده‌های قضایی را حکم صلح و سازش برای طرفین برشمرد و گفت: رمز موفقیت دستگاه قضایی استفاده از ظرفیت‌های مردمی و تقویت شوراهای حل اختلاف است که در شهرستان اسلامشهر به خوبی از این ظرفیت‌ها استفاده می‌شود، باید تا جایی که امکان دارد در محکومیت ها کار به زندان کشیده نشود.

 
 
 
 
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 6 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 16