En
تاریخ : يکشنبه 14 شهريور 1400
کد 6677

نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر با مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری

نشست حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر با مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری به منظور بررسی مسائل و مشکلات انجمن ها ، روز چهارشنبه 10 شهریور ماه در سالن جلسات این اداره با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، در این نشست کشاورزیان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه گفت: انجمن ها بعنوان بازوان اجرایی اداره هستند و تعامل، همکاری و هماهنگی آنها در راستای انجام فعالیت ها و برنامه های شاخص اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لازم و ضروری است .
وی افزود: نقش فرهنگ و هنر در تمامی جلوه ها بویژه جلوه زندگی ائمه اطهار(ع) ، بزرگان ، علما و شهدا یک جلوه بسیار بزرگ و بی بدیل است. 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، یکی از کارکردهای مهم توجه به فرهنگ و گسترش و توسعه آن در جامعه را، پیشگیری و کاهش وقوع جرایم دانست چون هنرمندان جایگاه واقعی دارند که اقشار مختلف جامعه آن را پذیرفته و تاثیر گذاری آن را درک کرده اند.
در پایان این جلسه هر یک از مسئولین انجمن های فرهنگی و هنری به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص مسائل و مشکلات موجود و متضرر شدن در ایام ویروس کرونا پرداختند.
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر
 
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 14 شهريور 1400
  • توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان شهرستان اسلامشهر
  • تعداد بازدید 10