En
تاریخ : سه شنبه 16 شهريور 1400
کد 6681

آغاز فعالیت مرکز تجمیعی واکسیناسیون دانشگاه آزاد با حضور فرماندار اسلامشهر/ مرسلپور: 172 هزار دُز واکسن کرونا در شهرستان تزریق شده است/ دو مرکز تجمیعی دیگر در هفته جاری آغاز به کار می کند

مرکز تجمیعی واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان، رئیس دادگستری، مدیر شبکه بهداشت و درمان و ریاست این واحد دانشگاهی آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور در حاشیه بازدید از این مرکز تجمیعی واکسیناسیون در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون 172 هزار دُز واکسن کرونا در شهرستان تزریق شده است.
وی با بیان اینکه دو مرکز تجمیعی دیگر در هفته جاری در شهرستان آغاز به کار می کند افزود: مرکز نخست توسط سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) تجهیز و آماده شده که فردا آغاز به کار می کند. همچنین در هفته جاری مرکز تجمیعی واکسیناسیون دیگری نیز در شهر احمدآباد مستوفی افتتاح خواهد شد.
فرماندار شهرستان اسلامشهر همچنین با قدردانی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در راه‌اندازی این مرکز، از آمادگی ستاد مقابله با کرونای این شهرستان در همکاری همه جانبه با این واحد دانشگاهی برای مبارزه با ویروس کرونا خبر داد.
حامد زارعی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر نیز در سخنانی اظهار داشت: پس از رایزنی‌های صورت گرفته و مهیا کردن زیرساخت‌های لازم برای راه‌اندازی مرکز تجمیعی واکسیناسیون این واحد دانشگاهی با همکاری شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در سالن ورزشی دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی این واحد دانشگاهی آغاز به کار کرد.
گفتنی است مرکز تجمیعی واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر که به‌صورت یک شیفت فعال است، ظرفیت تزریق روزانه تا ۱۰۰۰ دُز واکسن را در ۵ کانتر فعال دارد و در مرکز تجمیعی واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر علاوه بر واکسیناسیون دانشگاهیان (اساتید، کارکنان و دانشجویان) به همه مراجعان قشر هدف در ادارات و مراکز صنعتی شهرستان اسلامشهر نیز خدمات مربوطه ارائه می‌شود.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 28