En
تاریخ : سه شنبه 16 شهريور 1400
کد 6682

افتتاح هفتمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون با حضور دکتر زالی در اسلامشهر

هفتمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهرستان اسلامشهر، با حضور دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران، سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان، مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و سرهنگ ایلکا فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء(ع) اسلامشهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، دکتر علیرضا زالی در آئین افتتاح این مرکز در سخنانی اظهار داشت: تجلی کار بین بخشی در شهرستان اسلامشهر خوب بوده و به جز بخش های نظارتی و لجستیک و پشتیبانی فنی بقیه بخش ها را بسیج و مردم انجام می هند.  
وی بیان اینکه یکی از مولفه‌های واکسیناسیون، تجمیع مرکز تزریق است که این امر به خوبی محقق شده گفت: در حال حاضر شاهد سرعت بخشیدن به فرایند واکسیناسیون و راه اندازی و تجمیع این مراکز در سطح استان تهران هستیم.
همچنین سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سید الشهداء(ع) استان تهران نیز در سخنانی گفت: با احتساب مرکز واکسیناسیون تجمیعی اسلامشهر که امروز بهره برداری از آن آغاز شد، ۱۴ مرکز واکسیناسیون تجمیعی از سوی سپاه پاسداران در سطح استان طی ۲ هفته گذشته افتتاح شده است.
گفتنی است در این مرکز که در راستای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع) اسلامشهر راه اندازی شده، برای کارکنان ادارات و فرهنگیان براساس لیست های اعلامی از دستگاه های مربوطه واکسن ضد کرونا تزریق می شود.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر
  • تعداد بازدید 27