انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی روستای ایرین برگزار شد .

ظهر امروز انتخابات هئیت رئیسه شورای اسلامی روستای ایرین در محل بخشداری احمدآباد مستوفی با حضور بخشدار ، رئیس شورای بخش ، مسئول حراست بخشداری و اعضای شورای اسلامی روستای ایرین برگزار گردید .

  • کد خبر: 302529
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 5 شهريور 1399 - 12:51
به گزارش روابط عمومی بخشداری احمدآباد مستوفی ، سید امیر اسحاقی بر لزوم همکاری و همدلی اعضای شورای اسلامی روستا با یکدیگر در راستای حل مشکلات مردم و مسائل روستا تاکید داشتند و ابراز امیدواری کردند که با تعامل بیشتر میان بخشداری و دهیاری ها با شوراهای روستا به سمتی برویم که در فرصت باقی مانده از دوره پنجم شوراهای اسلامی  کمال استفاده را بکنیم و بتوانیم اقدامات عمرانی ، فر هنگی و اجتماعی که در حال انجام است را به امید پروردگار متعال به اتمام برسانید . 
در ادامه ایشان در مورد موانع رفع پلمپ ساختمان دهیاری با اعضای شورا  گفتگو کردند و بیان داشتند پیگیری های مستمر بخشداری تا حل این مسئله ادامه خواهد داشت .
لازم به ذکر است که تمامی ۵ نفر اعضای شورایی اسلامی روستای ایرین در جلسه انتخاب هیئت رئیسه شرکت داشتند . در پایان رای گیری خانم اکرم رضاخان به عنوان رئیس شورا ی اسلامی ، علی احمدعلی به عنوان نایب رئیس ، علی اکبر محمد علی به عنوان منشی و خزانه دار انتخاب شدند .