اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور امام جمعه محترم و بخشدار احمد آباد مستوفی و سایر مدعوین روز سه شنبه مورخه ۱۴۰۰/۳/۱۱ در محل بخشداری برگزار شد .

  • کد خبر: 303331
  • تاریخ خبر: سه شنبه 11 خرداد 1400 - 15:12
به گزارش روابط عمومی بخشداری احمدآباد مستوفی ، سید امیر اسحاقی در ابتدای سخنان خود  به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) با اشاره به خصوصیات بارز امام (ره) همچون صراحت و شجاعت ایشان در اعلام  مواضع خویش به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران ،  گفتند :  امام خمینی (ره) همواره بر نقش مردم در تصمیم گیری ها و حضور ملت در صحنه های مختلف تاکید داشتند و نظر و رای مردم را تعیین کننده می دانستند  ، بر همین مبنا حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به عنوان ، پشتوانه و سرمایه کشور به شمار می رود .

ایشان قانون مداری ، قانون گرایی و بی طرفی را در برگزاری انتخابات پیش رو حائز اهمیت دانستن و گفتند :  همه ما دارای تفکرات سیاسی هستیم ، اما نباید این تفکر را در روند برگزاری انتخابات دخیل کنیم .

بخشدار از همه ادارات و ارگانها و تمامی دلسوزان نظام جمهوری اسلامی در بخش احمدآباد مستوفی درخواست کردند ، برای تحقق این امر تلاش کرده و در فرصت باقی مانده ، وظیفه خود را در قبال ارزش های انقلاب اسلامی به نحو احسن انجام دهند .

در پایان بخشدار در خصوص امنیت انتخابات گفتند :  بر  اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ،  دستگاه های امنیتی ، نظامی و انتظامی بر اساس وظایف ذاتی خود تمام توان خود را در این امر به کار خواهد گرفت .