بازدید سرپرست فرمانداری اسلامشهر از سه واحد صنعتی، گلخانه ای و دامداری در احمدآباد مستوفی

سرپرست فرمانداری اسلامشهر در راستای احصاء مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی از واحد صنعتی طبخ ماشین، شرکت گلخانه ای طاهری و دامداری حبیب اله در احمدآباد مستوفی بازدید کرد.

  • کد خبر: 322526
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 23 دی 1400 - 14:45

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر حسین حبیبی در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه نباید منتظر بمانیم تا تولید کننده، کشاورز و صنعتگر ما برای رفع مشکلش به فرمانداری و ادارات مراجعه کند، گفت: این مسئولان هستند که باید با حضور در این واحدها و مشاهده تلاش ها و زحماتی که در امر تولید صورت می گیرد، موانع را برطرف کنند.

در این بازدیدها که معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار، بخشدار احمدآباد مستوفی و مدیران صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دامپزشکی نیز حضور داشتند، تصمیماتی از جمله تسریع در صدور مجوز تخریب و بازسازی شرکت صنعتی طبخ ماشین که به افزایش تولیدات این شرکت و اشتغال زایی بیشتر می انجامد، اتخاذ شد.

سرپرست فرمانداری اسلامشهر همچنین در حاشیه بازدید از گلخانه طاهری که ظرفیت تولید این گلخانه یک هکتاری بیش از 400 هزار بوته انواع گل در سال است بر ضرورت بررسی و همکاری دستگاههای ذیربط برای اجرای طرح توسعه ای این گلخانه تاکید کرد.

حسین حبیبی در ادامه ضمن بازدید از دامداری پنج هزار راسی حبیب اله از پیگیری مشکلات این مجموعه از طریق معاون وزیر جهاد کشاورزی و سازمان نظام دامپزشکی خبر داد.