برگزاری مراسم اختتامیه پویش‌ملی‌ کتابخوانی مثبت 3 با حضور معاون رئیس جمهور

مراسم اختتامیه و قرعه‌کشی‌ جوایز پویش‌ملی‌کتابخوانی مثبت 3 با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سینما فجر اسلامشهر برگزار شد.

  • کد خبر: 330244
  • تاریخ خبر: جمعه 30 ارديبهشت 1401 - 11:25

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در این مراسم که دکتر مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی، حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر، ائمه جمعه واوان و چهاردانگه و امیر حسین بانکی پور فرد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نیز حضور داشتند سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: هیأت مذهبی یا مهدی(عج) در خصوص مسئله جمعیت احساس مسئولیت کرده و پای کار است و عزیزان این پیام را به درستی درک کرده‌اند.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: فرزندان عزیزی بودند که کیان این کشور را حفظ و فداکاری کردند و ما خانواده‌ای با 9 شهید داریم و هر چند یک سوم والدین شهدا در قید حیات هستند بیش از 300 نفر از والدین بیش از 3 شهید داده‌اند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: ایران در سال‌های بعد به سالمندی می‌رسد و چون نیاز به نیروی کار دارد مجبور به استفاده از نیروی اتباع هستیم. والدین و جوانان باید از این زاویه احساس مسئولیت کنند چون عظمت و نام ایران و ترویج تمدن و فرهنگ اسلامی ایرانی و تمدن شیعی و اهل بیت (ع) در این دوره نیاز به نیروی انسانی دارد تا آن را پیش ببرد امید است با این حرکت مردمی در حوزه فرهنگ سازی کار شود و با حمایت دولت طرح پیش رود.

قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: والدین برای تربیت این فرزندان نیز وظیفه سنگینی برعهده دارند امید است نسل حاضر نیز بتوانند موفق عمل کنند و فرزندان مؤثری را تربیت کنند و با تربیت نسلی آماده ظهور نزدیک شود.