فرماندار اسلامشهر:
مدیران روابط عمومی ادارات پویش خبر خوب را در شهرستان راه اندازی کنند

فرماندار اسلامشهر گفت: مدیران روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی جهت امید آفرینی در جامعه پویش انتشار خبر خوب در شهرستان را راه اندازی کنند.

  • کد خبر: 330246
  • تاریخ خبر: شنبه 31 ارديبهشت 1401 - 11:30

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر حسین حبیبی در نخستین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات شهرستان، ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: انتشار اخبار مربوط به خدماتی که در حوزه های مختلف ارائه می شود آن هم در شرایطی که کشور با سخت ترین تحریم ها مواجه است مایه امیدواری مردم است.

وی با بیان اینکه روابط عمومی ها باید زبان گویای مردم و مسئولان باشند، تصریح کرد: علاوه بر انعکاس فعالیت ها و خدمات ادارات، مدیران روابط عمومی باید نظرات،انتقادات و درد دل مردم را نیز به مسئولان منتقل کنند.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب به جهاد تبیین گفت: اتفاقات مثبتی در شهرستان آغاز شده، حضور هفت وزیر هیات دولت در شش ماه در شهرستان و مشاهده کمبودها و کاستی ها در حوزه های مربوطه می تواند نقطه آغاز رفع بسیاری از مشکلات اسلامشهر باشد که باید به خوبی در جامعه اینگونه رویدادها تبیین شود.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان با تاکید بر اینکه تمامی ادارات و دستگاههای اجرایی باید مدیر روابط عمومی فعال داشته باشند، افزود: در حال حاضر جنگ، جنگ روایت هاست و در این عرصه، خطر برعکس شدن سخن حق و تبدیل آن به خبر کذب وجود دارد و این روابط عمومی ها هستند که می توانند به عنوان پیش قراولان حقیقت، باعث جلوگیری از جایگزینی موقعیت جلاد با شهید شوند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اعمال فشار و دخالت افراد غیر مسئول در انتصابات و همچنین استفاده از افرادی با سابقه مخدوش پذیرفتنی نیست.

فرماندار اسلامشهر مبارزه با فساد و توجه به پاک دستی مدیران را جزء شاخصه های مهم دولت مردمی دکتر رئیسی دانست و تصریح کرد: مطالبه جدی ما دقت در انتصاب مدیران پاک دست و استفاده از افراد خوشنام، انقلابی و جهادی است.