برپایی میز خدمت در مصلی نماز جمعه اسلامشهر با حضور فرماندار شهرستان و جمعی مدیرات ادارات

بمناسبت سالروز اقامه نخستین نماز جمعه در کشور میز خدمت ادارات با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران ادارات در مصلی نماز جمعه اسلامشهر برپا شد.

  • کد خبر: 333861
  • تاریخ خبر: جمعه 7 مرداد 1401 - 17:46

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر در حاشیه برپایی میز خدمت ادارات که سید حبیبی موسوی مدیر کل روستایی و شوراهای استانداری تهران نیز حضور داشت حسین حبیبی در سخنانی اظهار داشت: برنامه ریزی لازم صورت می گیرد تا هر هفته و در نماز های جمعه یکی از مدیران ادارات با اعلام قبلی پاسخگوی نمازگزاران باشد.

وی با بیان اینکه نشست خدمت در محلات نیز در مساجد شهرستان با حضور مدیران ادارات برگزار می شود، افزود: حضور مدیران ادارات در کنار مردم به انتقال واقعی مشکلات به مسئولان منجر می شود و گفتگوی بی واسطه مردم با مدیران ادارات نیز باعث رضایت و آرامش خاطر مردم می شود.

همچنین حجت الاسلام نوروزی امام جمعه اسلامشهر نیز ضمن قدردانی از پاسخگویی فرماندار شهرستان و مدیران ادارات به مردم در مصلی نماز جمعه، این اقدام را امری پسندیده عنوان کرد و گفت: در دین مبین اسلام حل مشکلات مردم و خدمت به آنان از منزلت و ارزش ولایی برخوردار است و امیدواریم درب اتاق مدیران ادارات نیز همیشه به روی مردم باز باشد تا آنان بتوانند با سهولت حرف و خواسته شان را با مدیر مربوطه مطرح کنند.